Ostoskori

Laaja valikoima tuotteita kauneudenhoitoon ammattilaisille ja kuluttajille!

MERENEID SARI

Kynsisapluunat - musta folio - 500kpl


26,05 €
sis. 24 % ALV

Foliopäällysteiset Mereneid kynsimuotit on tarkoitettu sekä jokapäiväiseen hoitolakäyttöön, että äärimmäistä tarkkuutta vaativien kilpailukynsien tekemiseen.


Määrä

 Mereneid-kynsimuotit ovat omintakeisen muotoisia ja näköisiä, ja ne on valmistettu yhteistyössä alan mestareiden kanssa. Mereneidin foliopäällysteiset kynsimuotit on tarkoitettu sekä jokapäiväiseen hoitolakäyttöön että monimutkaisten ja äärimmäistä tarkkuutta vaativien kilpailukynsien tekemiseen.
 Muottien erityinen muoto ja laadukas liima kiinnittävät muotin lujasti sormen ympärille, jotta muotti ei liikkuisi paikaltaan. Apuviivojen avulla teknikko voi sovittaa muotit kaikenkokoisiin sormiin ja rakentaa minkä muotoisen kynnen asiakkaan toiveiden mukaisesti.
 Mereneidin foliopäällysteiset kynsimuotit ovat riittävän jäykkiä eivätkä vajoa materiaalia levitettäessä. Ohut foliokerros auttaa pitämään halutun c-kaaren paikoillaan. 

Huom.! Vältä käsien voitelua tai rasvaamista ennen muotin asentamista. 

Jaa käyttämällä suosikkipalveluasi



Muut vaihtoehdot
Arvostelut (0)
Arvostellaksesi tuotteen sinun pitää kirjautua sisään.
Tuotteen tiedot
Tuotenumero: 1893500
Paino: 550 g