Ilmainen toimitus yli 100€ kynsi- ja ripsitarviketilauksille   

Ostoskori

Geelilaput - 10 paria

BEAUTIER | GTIN: 40311029

Jaa käyttämällä suosikkipalveluasi


Kertakäyttöiset, hypoallergeeniset ohuet geelilaput suojaavat alaripsiä ja herkkää silmänympärysihoa ripsienpidennysten laittamisen aikana.


9,61 €
Toimitus 2-4 arkipäivää

Muut vaihtoehdot
Tuotekuvaus

Geelilaput ripsienpidennyksissä ovat ohuita, geelipohjaisia liuskoja, jotka on suunniteltu asetettaviksi silmien alle ripsienpidennyksiä tehdessä. Niiden tarkoituksena on suojata alaripsiä ja ihoa mahdollisilta liimoilta ja muilta tuotteilta, jotka voivat olla ärsyttäviä tai vahingoittavia. 

Ne voivat auttaa pitämään silmänympärysihon kosteutettuna ja suojattuna pidennysten aikana. Lisäksi ne voivat tehdä työskentelystä mukavampaa asiakkaille, sillä ne vähentävät ärsytystä ja suojaavat herkkää silmänympärysihoa. 

Geelilappujen käyttöön liittyy yleensä ammattilaisten suosittelema tekniikka, joten on tärkeää noudattaa niitä.

Tuotteen tiedot
Tuotenumero: 31102
Tuotenumero: 40311029