Vitamiineilla rikastettu, itsetasoittuva pohjageeli. Vahvistaa ohuita kynsiä, tasoittaa pinnan, kestävä ja joustava jopa 4 viikkoa.
Longlife UV Polish Rubber Base Cover yhdistää ammattimaisen suorituskyvyn ja kynsien hoidon. Ohut, itsetasoittuva koostumus, joka on rikastettu E-vitamiinilla, levittyy tasaisesti ja takaa erinomaisen tarttuvuuden. Sopii täydellisesti ohuiden kynsien vahvistamiseen ja epätasaisuuksien tasoittamiseen. Joustava mutta kestävä rakenne takaa pitkäkestoisen ja virheettömän lopputuloksen.
Edut:
Ohut ja helppo levittää
Sisältää E-vitamiinia
Erinomainen tarttuvuus ja itsetasoittuva vaikutus
Irrotettava ja joustava
Vahvistaa ja tasoittaa luonnonkynnet
Pitkäkestoinen, jopa 4 viikkoa
Käyttö:
Levitä ohut kerros valmistellulle kynsipinnalle ja sulje vapaa reuna. Koveta ja jätä tahmapinta puhdistamatta. Levitä värillinen UV-lakka suoraan tai viimeistele päällyslakalla. Heikoille kynsille voidaan tehdä kevyt muotoilu lisävahvuuden saavuttamiseksi.
Huom.: Värit voivat poiketa hieman näytöllä näkyvistä sävyistä.